Mynet Sohbet


Mynet Sohbet

Mynet Sohbet uzun yıllardır aktif kalan ve kullanıcı sayısının çokluğu ile hala günümüzde de aranan site içerisinde pek botu olmayan belki de hiç olmayan efsane bir sohbet sitesidir.

Mynet Sohbet bir partner bulma arkadaşlık edinmek için harika bir platformdu muhtemelen 2009 – 2010 yıllarında kapandıktan sonra yerlerine insanların eski mynet sohbet ihtiyaçlarını doğurabilme amacıyla bir çok sunucu açıldı fakat hiçbirisi tutanamadı iş yapamadı eski mynet sohbetin yerlerini alan sunucular orjinaline göre çok daha az kullanıcı sayılarına sahiptiler.

Hal böyle olunca da eski mynet sohbet adlarıyla açılan bir çok sunucu bugüne kadar kapattı ya da kapatmak zorunda kaldı.

Fakat Mynet.Com Sitesinde smeet adıyla yeni bir sohbet topluluğu oluşturdular değişik grafiklerden oluşan daha görsel chat ortamına hitap eden karakter seçebileceğimiz bir sohbet platformu haline getirdiler.

Bunun üzerine kapanan eski mynet sohbet odaları veya sitelerine giren kullanıcılar kendilerine göre sunucu aramaya başladılar.

Bizim temel hedefimizlerinden birisi de mynet sohbetin amacını karşılamak gidermek yerini doldurmak için sizlere en iyi en güzel en rahat ortamı sunabilme aynı zaman da #mynet_sohbet adında eski günleri yad etmek adına kanalımız açık ve aktiftir.

Hemen sizde ister üye olarak ister üye olmadan herhangi bir rumuz nick seçerek sohbet ortamına katılabilir yazışabilirsiniz.

Sohbet kelimesi aslınca chat kelimesinin eş anlamlısı hatta global olarak chat olarak bilinmektedir.

Chat kelimesi halk arasında toplum içerisine girmiş tam türkçeye çevirmeye kalkarsak sohbet manası çıkmaktadır.

Ayrıca #Mynet_sohbet kanalında konuşmak tamamen ücretsizdir bedavadır sizlerden kesinliklehiçbir ücret para vs talep edilmemektedir.

Dilediğiniz sohbet edebilir zevkle eski günleri yad edebilirsiniz.

Bilgisayar ve internetin en son masum olan yıllarında bir çoğumuzun girip tercih ettiği sitelerin başında geliyordur.

Çoğumuzun yeni arkadaşlıklar kurmanın en kolay yollarından birisi olan mynet trendini yeniden canlandırmayı ümit etmekteyiz.

Devamlı olarak durmadan kendini update eden teknolojilerimizle herhangi bir sunucu sorunu olmadan internetteki en değerli vakitlerinizi en verimli vakite dönüştürüp bu kanalda paylaşabilirsiniz

Sohbet etmenin bir diğer amacı da hislerimizdir. Mesela kendimizi iyi ya da kötü hissettiğimiz de paylaşacak insanlar ararız işte bu #mynet_sohbet kanalı böle ortama ev sahipliği yapmaktadır.

Site içerisinde Sohbet ederken kurallarımızı da unutmayalım kurallarımıza uygun sohbet edelim

 

 

 

mynet sohbet odası

 

 


Yazar: YaSiN

Görüntüleme: 31 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 04 Eylül 2020

Cevap bırakın