Sohbet Odaları


Sohbet Odaları

Feza.Net – Sohbet Odaları Sevgiyi , dostluğu , arkadaşlığı ve muhabbeti ön planda tutarak bütün kullanıcılarımıza en iyi desteği ve en iyi hizmeti vermekten onur duyarız.

Son yıllarda her ne kadar sunucu sayısı çoğalsa da kaliteli işini iyi yapan iyi bir ekip olabilen iyi bir hizmet ve kalite sunan sunucu sayısı pek azdır.

Bizler ise En iyi sunucu deneyimini yaşatmak için sürekli çalışmakta ve projeler üretmekteyiz.

Feza.Net – Sohbet Odaları tamamen ücretsiz olarak sohbet edebilir arkadaşlıklar kurabilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Mesela #Oyun , #kelime gibi yarışma kanallarında ücretsiz katılabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sitemizin esas amacı siz kullanıcılara daha iyi sohbet ve chat imkanı sunmak üzere hazırlanmıştır.

Sohbet demek Chat demek geniş manasıyla da karşılıklı hoşgörüye dayanan fikir alışverişinde bulunmak demektir.

Sunucumuzda yardımcı ingilizce adıyla da (Helper) olarak görev alıp komutları bilmeyen veyahut öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz tabi bunun karşılığında kişisel özel yetkiler alabilirsiniz.

Mesela her helperin oper eklenmesi gibi çeşitler hediyeler verilebilir.

Son yıllarda bir çok yeni sunucular açılmış bulunmaktadır.

Fakat bir çoğu malesef açıldığı gibi ilk bir kaç içerisinde kapatılmaktadır çeşitli nedenlerden dolayı bizde ise kullanıcılarımıza en iyi en modern teknolojilerle arkadaşlık ortamı sağlayıp uzun yıllar bu alemin içinde olmaktan yanayız.

Neden Biz?

Neden biz diye soru soracak olursak sizlere sohbet ve chat alemininde en iyi hizmeti sunmak için sürekli durmadan yılmadan çalışmaktayız ve yine sürekli olarak kendimizi hep güncel tutuyoruz bütün yeniliklerden haberdarız ve bütün gelişmelere de açığız.

Feza.Net Sohbet Odaları sizlere daha rahat samimi kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir ortamı oluşturmak için buradayız.

Feza.Net Sohbet  Odaları amacı internette vaktinizi en iyi en verimli en güzel ve huzurlu şekilde geçirebilmenizi sağlamak için her türlü çalışmayı yapmaktır.

Siz kullanıcılara verdiğimiz bütün bu hizmetlere karşılık hiçbir şekilde gerek kanalda konuşmak gerek özelde konuşmak gerek oyun yarışma kanallarında gerekse sohbet odaları veya chat için gerekse keyifli vakit geçirmek olsun ücret menfaat vs vs teklif veye talep etmemekteyiz.

İsterseniz sunucumuz da radyo departmanında yer alıp djlikte yapabilirsiniz canlı yayında dilediğiniz müzikleri çalıp dinleyicileri coşturabilirsiniz.

Feza.Net Yönetimi olarak her zaman en iyi olmak en kaliteli en güzeli olmak temel hedefimizdir.

Sunucu içerisinde belirtilmiş olarak kurallara uygun şekilde davranılması şarttır.

Sunucumuza ayrıca 18 Yaşından küçükleri girmesi yasaktır.

Sunucumuzla alakalı istek , görüş , düşünce , öneri gibi mesajlarınız için admin@feza.net adresine email atabilirsiniz.

Sizlerle tanışıp samimiyetle arkadaş olmak muhabbet edebilmek için bu platformu açtık.

Feza.Net Sohbet Odaları içerisinde kişisel özel ücretsiz kanallar açabilirsiniz.

Web ile alakalı soru veya desteğiniz için #webmaster kanalına müracat edebilirsiniz

Son olarak özet geçmek gerekirse  Samimi , sıcakkanlı , arkadaş canlısı herkesi kendi gibi gören anlayışlı sohbet etmeyi , birşeyler paylaşmayı seven kullanıcılardan oluşan topluluktur. Siz Kullanıcıların bizimle keyif iyi bir vakit geçireceğine inancımız tamdır.

 

 

sohbetci


Yazar: YaSiN

Görüntüleme: 746 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2020

Cevap bırakın